Jak aktivovat a stáhnout mapy TopoCzech 2015 a TopoCzech PRO 2015?

ID článku: 000151
S novými verzemi map Topo Czech a Topo Czech PRO přichází i nový způsob aktivace a stažení těchto map.

Návod je možné stáhnout také v PDF.

Níže uvedený postup se týká uživatelů licencí Lifetime TopoCzech a Lifetime TopoCzech PRO.

Aktualizaci map (níže uvedený postup) je třeba provést v prohlížeči Internet Explorer či Safari. Ostatní prohlížeče již nepodporují Communicator plugin, který je k registraci/aktualizaci třeba.

Uživatelé, kteří si zakoupili novou verzi mapy jako aktualizaci, získají registrační kód mapy emailem. Po získání kódu, se pomocí něj, přihlaste na stránku odemkni.garmin.cz a pokračujte dále podle návodu níže.


Nejprve připojte přístroj USB kabelem k počítači, po té prosím postupujte podle níže uvedeného návodu:


1) Přihlaste se do své registrace na stránce odemkni.garmin.cz , zde pokud máte registrovanou licenci Lifetime získáte nový ČERVENĚ uvedený registrační kód mapy, který si poznamenejte.

2) Přejděte na stránku www.garmin.com/activatecard

3) Do pole registrační kód, zadejte registrační kód mapy, který jste si poznamenali z vaší registrace na odemkni.garmin.cz nebo získali emailem po zaplacení aktualizace a stiskněte tlačítko "Pokračovat"


4) Přihlaste se k vašemu uživatelskému účtu, pokud jej nemáte založený, můžete jej vytvořit.5) Pokračujte kliknutím na tlačítko "Vybrat"6)Ze seznamu připojených přístrojů, vybere přístroj ke kterému si přejete mapu aktivovat a stiskněte tlačítko "Pokračovat".


7)Pokud se zobrazí hláška o přítomnosti souboru se stejným názvem, pokračujte stiskem tlačítka OK.8) Potvrďte zobrazené licenční podmínky


8) Vyčkejte na dokončení stahování mapy. Jakmile se zobrazí hláška "Stahování dokončeno", můžete přístorj odpojit a ověřit zda je mapa v přístroji nainstalována.
Zařazeno: