Bezplatná aktualizace mapy CityNavigator (Evropa nebo Severní Amerika)

ID článku: 000030
Na bezplatnou aktualizací, máte nárok do 90 dnů od prvního použití přístroje, v případě že se jedná o přístroj bez doživotní (Lifetime) aktualizace, nebo po celou dobu funkčního období přístroje, v případě že se jedná o přístroj s doživotní aktualizací.

Pro aktualizaci mapy v rámci jednorázové nebo doživotní aktualizace, stačí stáhnout a spustit na vašem počítači aplikaci MapUpdater, kterou je možné stáhnout pro PC ZDE a pro počítače Apple ZDE.

U některých přístrojů může dojít k tomu že se celá mapa do vnitřní paměti přístroje nevejde. Je možné tedy dokoupit paměťovou SD kartu případně microSD kartu, na kterou se doinstaluje zbývající pokrytí mapy Evropy případně do přístroje instalovat pouze region mapy který se do navigace kapacitně vejde.

Výše uvedený postup se týká přístrojů, u kterých je licence Lifetime, již před-registrovaná od výroby, u starších zařízení typu nüvi 1xxx, nüvi 765,nüvi 255W kde je v balení samostatná Lifetime karta, postupujte při aktualizaci podle návodu na:
http://podpora.garmin.cz/index.php/kb/article/000085

UPOZORNĚNÍ: V současné době je již třeba mapy aktualizovat skrze aplikaci Express. Návod naleznete například zde: http://podpora.garmin.cz/index.php/kb/article/000109
Zařazeno: